Makijaż Permanentny Brwi

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. 
Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

Naturalne odtwarzanie brwi Najnowsze techniki.
Naturalne odtwarzanie brwi Najnowsze techniki.

BRWI Metoda Ombre.

Jest to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi. 
Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi.

BRWI Metoda piórkowa.

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową inaczej też włoskową polega na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi. Rysunek nowych włosków musi być dobrze zaplanowany.
Grubość, kształt, położenie i odpowiednie odległości między liniami decydują o naturalnym efekcie makijażu.

BRWI Metoda 3d.

Microblading – ręczna metoda pigmentacji brwi. Najbardziej pożądaną metodą przez wymagające klientki. Microlading pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcję brwi, tak by do złudzenia przypominały one naturalne brwi, aczkolwiek efekt jest jeszcze bardziej zniewalający! Brwi do złudzenia są naturalne i jednocześnie mocno gęste o pięknym i pożądanym kształcie.

BRWI Metoda powder touch

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową inaczej też włoskową polega na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi. Rysunek nowych włosków musi być dobrze zaplanowany. Grubość, kształt, położenie i odpowiednie odległości między liniami decydują o naturalnym efekcie makijażu.

  • Brwi Ombre900 PLN
  • Metoda piórkowa700 PLN
  • Metoda 3D / Microblading800 PLN
  • Powder Touch600 PLN
Galeria Slide 001
Galeria Slide 002
Inne usługi
Polecane w kategorii